رویدادها

دوره PICU در بیمارستان مفید

این دوره که از نظر علمی و آموزشی بسیار پربار بود نکات بسیار از نظر علمی داشته که در ارتقای دانش بنده و سایر همکاران نقش بسزایی داشت . در اینجا لازم است از سرکار خانم دکتر سالاریان مسئول PICU مفید و جناب اقای دکتر مهدوی مسئول اتاق عمل تشکر و قدر دانی نمایم .

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در مورخ 14 و 15 مهر ماه 1395 برگزار شد

این سمینار با جضور اساتید برجسته در رشته های مختلف فوق تخصصی اطفال و اساتید تغذیه مدعو از کل کشور برگزار گردید .محل برگزاری این سمینار در تالار قائم بیمارستان مفید بود . در این سمینار کلیه مباحث در زمینه های کختلف تغذیه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در 14 و15 مهر 1395

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در تاریخ 14 و 15 مهر 1395 در تالار قایم بیمارستان مفید به دبیری بنده و ریاست دکتر عبدالله کریمی برگزار میشود. دبیر اجرایی دکتر سعید مهام بوده . کارشناس اجرایی سرکار خانم کیمیا سیفی است . این سمینار بسیار آموزنده است و کلیه اساتید صاحب نظر در ان به سخنرانی و تبادل نظر میپردازند .

برگزاری سمینار واکسیناسیون در شرایط خاص توسط مرکز تحقیقات عفونی اطفال در سال 1393

مرکز تحقیقات عفونی اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در تاریخ 7 لغایت 9 آبان ماه سالجاری سمینار واکسیناسیون در شرایط خاص  را در سالن همایش های بین المللی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار نماید.