رویدادها

دوازدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی بالینی کرمان 1397

این سمینار پربار در خدمت استاد البرزی و اساتید برجسته برگزار شد 

ادامه مطلب

دوره PICU در بیمارستان مفید

این دوره که از نظر علمی و آموزشی بسیار پربار بود نکات بسیار از نظر علمی داشته که در ارتقای دانش بنده و سایر همکاران نقش بسزایی داشت . در اینجا لازم است از سرکار خانم دکتر سالاریان مسئول PICU مفید و جناب اقای دکتر مهدوی مسئول اتاق عمل تشکر و قدر دانی نمایم .

ادامه مطلب

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در مورخ 14 و 15 مهر ماه 1395 برگزار شد

این سمینار با جضور اساتید برجسته در رشته های مختلف فوق تخصصی اطفال و اساتید تغذیه مدعو از کل کشور برگزار گردید .محل برگزاری این سمینار در تالار قائم بیمارستان مفید بود . در این سمینار کلیه مباحث در زمینه های کختلف تغذیه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

ادامه مطلب

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در 14 و15 مهر 1395

سمینار ارتباط بین بیماریهای عفونی و غیر عفونی با تغذیه در تاریخ 14 و 15 مهر 1395 در تالار قایم بیمارستان مفید به دبیری بنده و ریاست دکتر عبدالله کریمی برگزار میشود. دبیر اجرایی دکتر سعید مهام بوده . کارشناس اجرایی سرکار خانم کیمیا سیفی است . این سمینار بسیار آموزنده است و کلیه اساتید صاحب نظر در ان به سخنرانی و تبادل نظر میپردازند .

ادامه مطلب

برگزاری سمینار واکسیناسیون در شرایط خاص توسط مرکز تحقیقات عفونی اطفال در سال 1393

پوستر همایش

مرکز تحقیقات عفونی اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در تاریخ 7 لغایت 9 آبان ماه سالجاری سمینار واکسیناسیون در شرایط خاص  را در سالن همایش های بین المللی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار نماید.

ادامه مطلب